Deváťačky ve 2.B

22.10.2018 18:25

I přesto, že v současné době mají deváťáci plnou hlavu toho, jakou budoucí školu si vybrat, rozhodla se parta holek z 9.A a 9.B, že trochu zpestří svým mladším spolužákům výuku a "proklepnou si", jestli ve škole dávají pozor. Vyzbrojeny sladkostmi, hrami a kvízovými otázkami, postupně navštívily všechny třídy 1. - 3. ročníku. Do 2.B dorazila tato "delegace" v úterý. Zpočátku byly děti trochu vyjevené, co se to na ně chystá, ale díky velmi milému a vstřícnému přístupu děvčat, jejich obavy rychle vymizely. Bylo vidět, že to děvčata měla velmi dobře nachystané a podařilo se jim druháky tak namotivovat, že se pořád hlásili a s velkou chutí pracovali. Myslím si, že to byl od děvčat velmi pěkný nápad a už se společně se třídou těšíme na případnou další podobnou návštěvu. Holky, moc vám děkujeme, bylo to super!!

HJ + 2.B