Dopravní hřiště Mohelnice - 4. ročník

27.09.2015 09:58

V úterý 22. 9. 2015 se čtvrťáci vypravili na dopravní hřiště do Mohelnice. Začali se připravovat na získání řidičského průkazu na kolo. Doplnili si své znalosti o pravidlech silničního provozu a také se dozvěděli, jak by kolo mělo být správně vybaveno pro bezpečnou jízdu. Pod vedením instruktorů se v druhé části učili jezdit podle pravidel.

Počasí nám přálo, děti si dopravní hřiště užily, ale při samotné jízdě na naučená pravidla snadno zapomněly.

Cesta do Mohelnice nás čeká ještě jednou v květnu, kdy děti zužitkují znalosti z dopravního kroužku, který budou navštěvovat v druhém pololetí. A v případě dobrých výsledků, získají průkaz cyklisty.

                                                                               Třídní učitelky RK, DM