Jablíčkování ve 2.B

07.10.2018 18:46

Podzim už je v plném proudu a já jsem se rozhodla, že dětem výuku trochu zpestřím. Tímto zpestřením byl projekt "Jablíčkový den". Děti si na tento den donesly jablko a celý den nás potom jablíčka provázela. Do jablíčka jsme psali, s jablíčky jsme počítali, nesměla chybět ani pohádka a písnička o jablíčkách. Ve skupinkách děti vymýšlely, co by se dalo z jablek vyrobit, ochutnaly dokonce i jablkový závin. V rámci výtvarné výchovy jsme jablka "zavařili" do krásných koláží a tělovýchovnou chvilku jsme si zpestřili chůzí a balancováním s jablky na hlavě. Děti byly celý den moc šikovné a na závěr jsme se všichni společně shodli, že zpestřit si občas výuku není vůbec špatné a že se celý den povedl.

HJ