Mikulášská dráha

07.12.2018 12:00

Z organizačních důvodů až s dvoudenním zpožděním, tzn. v pátek 7. 12., se na hanušovické škole uskutečnil již šestnáctý ročník akce pro žáky I. stupně s názvem "Mikulášská dráha". Pro děti bylo letos v tělocvičně nachystáno 9 stanovišť, na kterých si mohly vyzkoušet svou šikovnost, obratnost, jak ovládají hokejku, jak míč, jestli mají pevnou ruku, umí šplhat, skákat přes švihadlo nebo jakou mají sílu a přesnou mušku. Na akci se žáci už dopředu moc těšili a po jejím skončení nebyl určitě nikdo zklamán, protože každému se podařilo vše absolvovat a na závěr i překonat překážkovou dráhu plnou nástrah. Na konci dráhy je čekal Mikuláš, od kterého děti dostali po přednesení básničky (u starších v angličtině) jablko.

Za pomoc bych chtěl poděkovat děvčatům z osmých tříd a také třem dívkám z 9.B, dále pak Dominikovi Horváthovi za ztvárnění nelehké role Mikuláše a v neposlední řadě i společnosti MK Fruit, která na celou akci jako sponzorský dar věnovala jablka jako ceny.

PJ