Můj první gól

19.03.2019 08:55

Naše škola se v rámci snahy o zlepšení pohybu našich dětí zapojila do projektu organizovaném Fotbalovou asociací České republiky. V rámci tohoto projektu je iniciativa s názvem „Škola v pohybu“, v rámci které do škol přijdou zkušení sportovní trenéři a pomáhají školám zpestřit výuku tělesné výchovy. Ukázkový den na naší škole proběhl ve středu 6. března, kdy na hodiny tělesné výchovy 1. až 3. tříd dorazil pan Radim Netopil, který je licencovaným trenérem mládeže. Pro děti v rámci hodin Tv nachystal různé aktivity, která komplexně rozvíjely sílu, rychlost a obratnost. Velice inspirativní bylo, že během výuky byly používány pomůcky, které máme ve škole běžně k dispozici. Všechny zúčastněné třídy se shodly na tom, že hodiny byla velmi zajímavá a inspirativní. Děti se pořádně „vyřádily“ a paní učitelky získaly další náměty pro vedení hodin Tv. Chtěl bych touto cestou panu Netopilovi poděkovat za zajímavé ukázky a také za zaslané materiály. Budeme se těšit v dohledné době na další setkání, které obohatí hodiny Tv pro nejmenší na  naší škole.

PJ