Návštěva městské knihovny

07.10.2014 19:08

V úterý 23. září 2014 a za týden 30. září 2014 navštívili žáci V. B a IV. A městskou knihovnu.  Páťáci  besedovali na téma knihovna, webové stránky MK a knižní novinky.

Pro čtvrťáky bylo připraveno  téma naučná literatura pro děti a mládež, internetové stránky MK, časopis, komiks. Žáci se dozvěděli, kolik je v knihovně knih, kolik má čtenářů, co všechno se dá v knihovně dělat, které knihy jsou u dětí nejoblíbenější a k čemu všemu se dá využít internet. Beseda byla zakončena kvízem. A pak už se děti daly do prohlížení knih a časopisů, vyptávali se na vše, co je zajímalo. Když přišel čas vrátit se do školy, vůbec se jim nechtělo.

 

A jak samy děti hodnotí tuto návštěvu? „Mně se líbilo úplně všechno.“ „Líbily se mi knížky a soutěž, i když jsme nevyhráli. „Líbilo se mi tam všechno , aji ta soutěž a ty časopisy nebo ty 3D knížky. Bylo to tam super.“

 

Pracovnicím z MK Hanušovice děkujeme za pěkný program a těšíme se na další návštěvu ke konci školního roku.