Odpoledne s poezií - školní kolo recitační soutěže

17.02.2013 19:08

Ve čtvrtek 14. února 2013 ve 14 hodin se uskutečnilo školní kolo v recitaci určené pro žáky I. a II. stupně za účasti 42 soutěžících recitátorů, rodičů, prarodičů i povzbuzujících spolužáků a odborné poroty ve složení - paní učitelky L.Cikrytové, J. Pitákové, A. Podgrabinské, A. Suchánkové a předsedkyně V. Žídkové. Recitaci doprovázela příjemná atmosféra a soutěživost. Podle rozesmátých tváří dětí spolu s pochvalnými slovy zúčastněných posluchačů lze soudit, že se jim odpoledne s poezií líbilo a v mnohém je obohatilo o kulturní zážitek z této uskutečněné akce.

A jaké byly výsledky?

I. kategorie - žáci II. a III. tříd

I. místo Kremličková Adéla II.A

II. místo Pikner David II.A

III. místo Fedáková Kateřina III.B

II. kategorie - žáci IV. a V. tříd

I. místo Šimková Anna IV.B

II. místo Pospíchalová Martina IV.B

III. místo Marinov Jiří IV.A

III. kategorie - žáci VI. a VII. tříd

I. místo Kreifová Nikola VII.A

II. místo Reichl Jiří VI.A

III. místo Scholzová Tereza VII.A

IV. kategorie - žáci VIII. a IX. tříd

I. místo Winterová Romana XI.A

II. místo Davidová Karolína IX.A

III. místo Šimek Jan VIII.A

Příjemné odpoledne s poezií se vydařilo a umožnilo nám zaposlouchat se do veršů českých básníků a připomenout si, jak krásný a vznešený je náš jazyk.

Vlaďka Žídková

předsedkyně poroty