Okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů v Mohelnici

16.05.2017 12:17

Okrskové kolo dopravní soutěže 5. května 2017 na dopravním hřišti v Mohelnici.  Naše starší družstvo získalo 3. místo a mladší družstvo (ve složení: Jakub Ludvík, Petr Koláček, Veronika Gronychová a Natálie Halfarová) se u-místilo dokonce na 2. místě a postoupilo do okresního kola.

     Okresní kolo soutěže cyklistů se konalo 12. května 2017 opět v Mohelnici.  Soutěžilo se tradičně ve čtyřech disciplínách – poskytnutí první pomoci, dopravní testy, jízda přes překážky a jízda po dopravním hřišti pod dohledem příslušníků Policie ČR. Naši cyklisté se snažili, v některých disciplínách se výrazně zlepšili, avšak na postup do krajského kola to nestačilo. Naše družstvo obsadilo 4. místo – tedy získalo „bramborovou“ medaili.   Žáci byli zklamaní, avšak soutěžili zde poprvé, v příštím roce budou jistě úspěšnější. Ale i tak naše reprezentanty můžeme pochválit – dostali se do okresního kola a zde bojovali ti nejlepší z nejlepších, tedy i 4. místo znamená úspěch.

 

                                                                           Anna Podgrabinská  vedoucí dopravního kroužku