Okresní kolo Olympiády v českém jazyce

27.01.2020 13:54

Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk zorganizovalo v úterý 21. 1. 2020 od 8.30 hodin pro žáky II. stupně základních škol a víceletých gymnázií ze Šumperska, Zábřežska, Mohelnicka okresní kolo Olympiády v českém jazyce. Soutěž byla rozdělena na dvě části – jazykovou a slohovou.

Poděkování za reprezentaci naší Základní školy v Hanušovicích náleží Kateřině Váchové ze třídy 8.B Natálii Halfarové ze třídy 9.A, jež v silné konkurenci žáků ze šumperského a zábřežského gymnázia včetně nadaných žáků z ostatních 37 základních škol z regionu získaly shodně pěkné 30. místo z 51 soutěžících.

 

 

GRATULUJEME A DĚKUJEME ZA REPREZENTACI ZÁKLADNÍ ŠKOLY V HANUŠOVICÍCH!!!!

 

 

PaedDr. Vladimíra Žídková

                                                                                                                                        vyučující českého jazyka