Okrskové kolo dopravní soutěže v Mohelnici

12.05.2016 14:26

Každý rok se zájemci o cyklistiku scházejí v dopravním kroužku a zde se připravují na soutěž konanou na dětském dopravním hřišti v Mohelnici. Ovšem znalosti a dovednosti užijí nejen na soutěži, ale i v každodenním životě.  Žáci se v kroužku učí dopravní předpisy, překonávají s kolem překážky, které simulují situaci na našich silnicích i na různých polních cestách. Součástí dopravní soutěže je ale i schopnost poskytnout první pomoc při úraze, k němuž může dojít nejen na silnici, ale i v domácnosti či při hře na hřišti nebo v lese.

     Na soutěži v Mohelnici se pak ukáže, jak jsme se připravovali. Dne 6. května 2016 se konalo okrskové kolo dopravní soutěže. Naši školu zde reprezentovala dvě družstva – starší družstvo – Petr Pavlín, Martin Kadlec, Sára Topolanová, Alena Malasková, mladší družstvo – Jakub Novák, Lukáš Pavlín, Alena Kreifová, Natálka Halfarová. Obě družstva získala pěkné 2. místo a postupují do okresního kola. Děkujeme za vzornou reprezentaci a přejeme i v dalším kole mnoho úspěchů.

 

                                                                                                                    A. Podgrabinská – vedoucí kroužku