Okrskové kolo ve vybíjené

06.03.2019 13:49

Dne 5. 3. 2019 se vybraní žáci 4. a 5. ročníku zúčastnili okrskového kola ve vybíjené na Základní škole v Bludově.

Naši žáci se postupně utkali s těmito soupeři: ZŠ Libina, ZŠ Bludov, ZŠ a MŠ Bohdíkov,

3. ZŠ Šumperk.

Výsledky naší školy:

ZŠ a MŠ Hanušovice  x  ZŠ Libina                              12:7

ZŠ a MŠ Hanušovice  x  ZŠ Bludov                             10:7

ZŠ a MŠ Hanušovice  x  ZŠ a MŠ Bohdíkov                  11:5

ZŠ a MŠ Hanušovice  x  3. ZŠ Šumperk                       6:12

 

V konečném součtu bodů jsme tedy obsadili v okrskovém kole druhé místo.

V posledním zápase, kdy jsme se utkali s 3. ZŠ ze Šumperka šlo o první místo. Bohužel jsme si svými zbytečnými chybami nechali vítězství vzít a připravit se tak o možnost reprezentovat školu na okresním kole v Šumperku. Nicméně i tak děkuji hráčům za reprezentaci školy.

 

Složení našeho družstva:

Šór Matěj (4. A), Molčan Vojtěch, Polách Jakub (oba 4. B), Koletschka Marek, Ellen Zippe (oba 5. A), Köhler René, Moc Denis, Miklas Tomáš, Bergrová Tereza, Vénosová Tereza, Baroňová Natálie a Sklenářová Veronika (všichni 5. B)

Mgr. Tomáš Rajnoha

Foto: