Online poradna - sociální pedagog

17.11.2020 12:32

Milí žáci a vážení rodiče,

od 1. září pracuji u vás ve škole jako sociální pedagog. Za tímto složitým názvem se skrývá člověk, který vás vyslechne, pomůže najít řešení vašeho trápení a můžete se mu beze strachu svěřit.

Protože jsme nyní ve velmi složité a divné době, nabízím vám, milí žáci, možnost „popovídat“ si se mnou online. Na stránce školy je odkaz - pod přihlášením do školy online - Online poradna, který vás po přihlášení vaším školním e-mailem přesměruje do prostředí internetové aplikace Teams. Je to bezpečná aplikace, protože ji mohou používat jen žáci naší školy, nikdo jiný se tam přihlásit nemůže.

Můžeme spolu komunikovat pomocí klasického chatu (něco jako Messenger nebo WhatsApp) nebo si můžeme zavolat či komunikovat pomocí videohovoru (který znáte ze Zoom). Když nebudu náhodou připojen, můžete mi nechat vzkaz, a já se vám ozvu.

Samozřejmě nabízím i komunikaci vám, rodičům. Jako prvotní kontakt uvádím svůj e-mail, v případě další potřeby se domluvíme individuálně a podle aktuální situace v ČR.

Samozřejmě platí, že co mi řeknete, zůstane jen mezi námi.

Děkuji za vaši důvěru.

Školní sociální pedagog Jan Vrba. jan.vrba(zav)zshanusovice.cz