Poděkování za reprezentaci naší školy

14.04.2019 19:20

Ve čtvrtek 4. dubna 2019 se konalo v Domě dětí a mládeže v Olomouci krajské kolo Olympiády v českém jazyce. Naši Základní školu v Hanušovicích reprezentovala žákyně 9. B třídy Alena Malasková, která postoupila z okresního kola této soutěže, kde obsadila 3. místo z 52 soutěžících žáků základních škol a gymnázií našeho regionu.

         V krajském kole obsadila 11. místo. Bodové rozdíly v pořadí jednotlivých soutěžících byly minimální. Výsledková listina soutěže dokládá, že od 3. místa této soutěže dělilo naši žákyni pouhých  pět bodů. Na předních příčkách se umístili především žáci z gymnázií a o to víc nás těší, že znalosti žákyně naší základní školy byly tak vyrovnané v porovnání se znalostmi žáků prestižních gymnázií.

 Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme úspěšné pokračování v dalším vzdělávání.

      BLAHOPŘEJEME!

                                                                                                            PaedDr. Vladimíra Žídková

                                                                                                                   vyučující českého jazyka