Podzimní hry pro I. stupeň

05.11.2014 17:24

Pro děti I. stupně jsme uspořádali ve škole v pátek 24. října „Podzimní hry“. Původně se hry měly uskutečnit na školním hřišti, ale počasí nás nakonec donutilo celou akci přesunout na chodby, kde bylo pro děti nachystáno 9 stanovišť. Na jednotlivých stanovištích děti skákaly v pytli, přenášely zásoby na zimu, shrabovaly listí, zkoušely svou obratnost nebo skládaly puzzle s podzimní tématiku. Po absolvování stanoviště dostal každý na svou hrací kartu značku, a když měl kartu celou vyplněnou, mohl se stavit ji „vyměnit“ za oplatek. Všem 75 zúčastněným se podařilo všechny disciplíny absolvovat a vysloužit si tak sladkou odměnu, která byla malou předzvěstí příjemně „sladkých“, i když krátkých, podzimních prázdnin.

Velký dík za pomoc s organizací celé akce patří našim deváťákům, Lucce Hrůzkové, Tereze Cholevové, Hance Juráskové, Nikole Kreifové, Kubovi Šťastnému, Saše Recové, Anetě Mrázkové, Pavle Jelínkové, Kláře Nohelové a Danu Novákovi za velkou pomoc při organizaci, bez které by se celá akce nemohla uskutečnit.

 

PJ