Pokyny pro rodiče - Jaro 2019

31.03.2019 20:34

V Hanušovicích 25. března 2019

 

Vážení rodiče a milé děti!

Přečtěte si prosím pozorně následující pokyny, které se budou týkat dvou našeho sboru, které nás čekají na jaře.

 

V pátek 29. března 2019 budeme  zpívat od 17.00 hodin ve školní jídelně při příležitosti oslavy Dne učitelů. Sraz bude v 16. 45 hodin před školní jídelnou. Děti přijdou do školy po zadním kovovém schodišti rovnou k jídelně, bude pro ně vyhrazena místnost pro cizí strávníky.

Budou již oblečené do nových úborů, které tento týden obdržely. Velmi Vás prosím, abyste dbali na úpravu dětí, neboť celkový pěkný vzhled sboru také přispívá k jeho úspěchu. K červeným polokošilím s bílými stužkami a černým sukýnkám oblékněte dívkám punčocháče – silonky tělové barvy. Jako obutí by byly vhodné černé střevíčky či polobotky. Delší vlasy budou mít děvčata sčesané do culíku nebo do copu. Úbor prosím pečlivě udržujte v čistotě a perte a žehlete dle návodu, který jste obdrželi.

Zpívání ke Dni učitelů by mělo trvat přibližně do 17. 45 hodin.

 

V sobotu 6. dubna 2019 nás čeká nesoutěžní přehlídka dětských pěveckých sborů ZLATÁ LYRA, kterou již přes 40 let pořádají Motýli Šumperk, dětský pěvecký sbor – více informací na webových stránkách školy v záložce Slavíci. Dozvíte se tam podrobně o organizaci a časovém harmonogramu celého dne. Naše děti vystoupí na třetím koncertě. Sejdeme se v 11. 45 hodin na prostranství před vchodem do Zdravotní školy, kde mi předáte děti. Můžete si zatím v Šumperku zajít na kávičku či na něco dobrého a my mezitím budeme zkoušet v kostele. Uvidíme se ve 13. 00 hodin  v Klášterním kostele, kdy začíná koncert pro veřejnost. Konec koncertu je plánován na 14. 00 hodin.

 

V tomto školním  roce nás čeká ještě koncert v Klášterním kostele v Šumperku, který se bude konat ve středu 29, května 2019 v 18.00 hodin. Informace včas obdržíte.

 

Pokud máte jakékoliv dotazy či připomínky, kontaktujte mne, prosím!

 

Vážím si Vaší podpory našemu sboru a předem Vám moc děkuji za spolupráci! Odměnou nám všem bude určitě pěkný zážitek z koncertu

 

   Mgr. Dagmar Pěničková

       mob.:603 298 850

 

 

 

-------------------------------------------------------návratka --------------------------------------------------------------

 

Souhlasím, aby se můj syn/moje dcera/ jméno:……………………………………………………………………žák/yně/ třídy:……………

 

zúčastnil/a/  

  1. pěveckého vystoupení ke Dni učitelů v pátek 29. března 2019 v 16. 45 ve školní jídelně ZŠ Hanušovice
  2. festivalu ZLATÁ LYRA 2019 v sobotu 6. dubna 2019 v 11. 45 v Klášterním kostele v Šumperku

 

Telefon na zákonného zástupce v době konání akcí:………………………………………………….

 

Datum:...............................................................Podpis zákonného zástupce:………………………..