Prvňáčci v knihovně

28.01.2018 20:38

V rámci projektu hanušovické knihovny pro prvňáčky "Brzy budu čtenářem", jehož cílem je znovu děti přivést ke čtení, se děti z prvních tříd zúčastní čtyř návštěv v knihovně. První návštěva proběhla ve čtvrtek a jejím hlavním cílem bylo seznámit děti s prostředím a možnostmi knihovny. Knihovnice paní Šmotková a paní Tomíčková si pro žáčky připravily krátkou besedu o knihovně a knihách, potom s nimi zahrály hru na hledání pohádkových dvojic a na závěr měly děti čas, aby si mohly v klidu prohlédnout sekci dětské knihy. 

Touto cestou bych chtěla poděkovat knihovnicím paní Šmotkové a Tomíčkové za trpělivost a vstřícný přístup. Děti odcházely nadšené a některé v knihovně chtěly i nocovat, takže si myslím, že první návštěva svůj účel určitě splnila a už se těšíme na další.
 
HJ