Recitovali jsme ke Dni matek v Kulturním domě v Hanušovicích

15.05.2019 10:32

V neděli 12. května 2019 v odpoledních hodinách potěšili žáci z recitačního kroužku při Základní škole a Mateřské škole v Hanušovicích – Adéla Fialová, Adéla Fictumová, Karolína Janková, Klára Nikolovová, Matyáš Urban, Tereza Svobodová, Kristýna Voráčová svým zdařilým kulturním programem ke Dni matek maminky a babičky ze Svazu zdravotně postižených občanů v našem městě. Pěkný přednes dětí pohladil jejich srdíčka a mnohé z přítomných dojal k slzám. Děti měly velkou radost z připravených dárečků v podobě sladkých odměn. Vedoucí recitačního kroužku – paní učitelku Vladimíru Žídkovou potěšila kytička, kterou ji předal pan Oldřich Vojtek jako poděkování za připravené vystoupení.

 

 

Vladimíra Žídková       

vedoucí recitačního kroužku