Rozsvícení vánočního stromu v našem městě

06.12.2016 05:17

Úvodní slovo paní starostky Ivany Vokurkové zahájilo advent v našem městečku - dobu čekání na nejkrásnější svátky roku. Paní Pavla Sedlačíková, zastupitelka města, seznámila místní občany s programem. Poté následoval křest kalendáře základní školy na rok 2017. K vánoční náladě přispělo v pátek 2. prosince 2016 v odpoledních hodinách i pěkné kulturní vystoupení žáků ZŠ a MŠ v Hanušovicích – recitačního a  hudebního kroužku  pod vedením svých vyučujících – paní učitelky PaedDr. Vladimíry Žídkové a Mgr. Dagmar Pěničkové.

 Všichni přítomní byli již nedočkaví a těšili se na slavnostní rozsvícení vánočního stromu a zapálení první svíce na adventním věnci, který vyrobila paní  Zlata Muroňová.

 Příchod adventu v Hanušovicích odstartovalo i radostné vypouštění balónků s vánočními přáníčky dětí.

Kdo měl zájem, měl možnost během probíhající akce ochutnat hřejivé nápoje a dobré občerstvení.

 

                                                                                       PaedDr. Vladimíra Žídková

                                                                                      vedoucí recitačního kroužku