Slavnostní přivítání nových prvňáků

06.09.2019 18:33

Školní rok 2019/2020 zahájili prvňáčci dne 2. září 2019 slavnostně. Uvítání se uskutečnilo společně s rodiči, s panem ředitelem Ing. Františkem Felnerem, s panem starostou Markem Kostkou a s dalšími hosty. Pan ředitel a pan starosta popřáli všem šťastný start a hodně úspěchů.

Program připravila paní učitelka Janočková se žáky 7. a 4. ročníku. Byl nazván „Cirkus ABECEDA“. Malé žáčky přivítal šašek Vašek a principál. Poté plnili úkoly. S tanečnicemi zkoušeli chodit po provaze, opička Amálka naučila děti házet míčkem na cíl a medvěd Míša každému přivezl klaunovský klobouček. Všichni byli potom přivítání mezi prvňáčky panem zástupcem Petrem Jordou, od kterého obdrželi pamětní list, a od pana starosty drobnou sladkost na uvítanou mezi školáky.

Z usměvavých a spokojených tvářiček bylo poznat, že se přivítání vydařilo.

MH