Soutěž v piškvorkách

10.05.2018 12:48

Druhým rokem na naší škole pracuje Klub logických her, který navštěvují žáci pátého ročníku. Děti se zde seznámí se zajímavými hrami a naučí se jejich pravidla - Osadníci z Katanu, Blokus, Logik, Dixit, Labyrinth, Monopoly, Qwirkle, IQ fit, Tik tak bum aj. Hry rozvíjí u dětí různé dovednosti – logiku, taktiku, strategii, smysl pro spolupráci i slovní zásobu.

V rámci tohoto klubu jsme v pátek 27. 4. 2018 pro žáky 3. – 5. ročníku připravili již čtvrtý ročník soutěže „Přijď si zahrát piškvorky. Klání se zúčastnilo 22 žáků, kteří byli rozděleni do tří kategorií. Nejpočetnější zastoupení měli žáci čtvrtého ročníku. Proto byli rozlosováni do dvou skupin a do finálového kola postoupilo šest hráčů. Po ukončení soutěže, si děti mohly prohlédnout zmíněné deskové hry a zahrát si ty, které je zaujaly.

Gratulujeme vítězům:

Kategorie 3. třída:

1. Vojtěch Molčan  3. B

2. Pavel Zahradníček  3. B

3. Markéta Pacalová   3. B

 

Kategorie 4. třída:

1. Denis Moc  4.  B

2. Tereza Venosová  4. B

3. Tomáš Miklas  4. B

 

Kategorie 5. třída:

1. Anna Vyroubalová    5. A

2. Samuel Došek    5. B

3. Monika Novotná    5. A

 

Těšíme se na další ročník a s chutí se můžete pustit do trénování.  

                                                                                                                                                               RK, DM