Úspěch naší školy na okrskovém kole dopravní soutěže v Mohelnici

09.05.2013 08:47

Žáci naší školy se zúčastnili 6. 5. 2013 okrskového kola dopravní soutěže v Mohelnici. Soutěžící zde musí prokázat své znalosti při řešení dopravních testů, schopnost poskytnout první pomoc při nehodě, projíždějí dopravním hřištěm za dozoru Policie ČR, jezdí přes překážky v jízdě zručnosti. Mladší družstvo ve složení – Martin Kadlec, Petr Pavlín, Klárka Sedlačíková  a Beata Fluxová – se snažilo, ale do dalšího kola nepostoupilo. Starší družstvo – sestávající z Danka Nováka, Honzy Donovala, Nikoly Kreifové a Terky Scholzové – dokázalo, že leckterou situaci, která může na silnici nastat ,umí výborně zvládnout. Toto družstvo získalo 1. místo a postupuje do okresního kola soutěže. Na závěr soutěže je vždy vyhodnocen nejlepší jednotlivec ze všech zúčastněných soutěžících  –  tímto se stal Honza Donoval – a hned za ním se umístil Danek Novák. Děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a přejeme hodně dalších úspěchů!

Anna Podgrabinská