Úspěch žákyně naší školy

30.01.2019 05:09

Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk zorganizovalo v pondělí 28. 1. 2019 od 8.30 hodin pro žáky II. stupně základních škol a víceletých gymnázií ze Šumperska, Zábřežska, Mohelnicka okresní kolo Olympiády v českém jazyce. Soutěž byla rozdělena na dvě části – jazykovou a slohovou.

Poděkování za úspěšnou reprezentaci naší Základní školy v Hanušovicích náleží Aleně Malaskové ze třídy 9. B, jež v silné konkurenci žáků ze šumperského a zábřežského gymnázia  včetně nadaných žáků z ostatních 33 základních škol z regionu získala skvělé 3. místo z 52 soutěžících. Od prvenství ji dělilo pouze 3,5 bodu.

Pochvala náleží také Davidu Tomaškovi ze třídy 9. A za pěkné 30. místo z 52 soutěžících žáků.

 

GRATULUJEME A DĚKUJEME ZA REPREZENTACI ZÁKLADNÍ ŠKOLY V HANUŠOVICÍCH!!!!

 

 

PaedDr. Vladimíra Žídková

                                                                                                                                        vyučující českého jazyka