Vítání nových prvňáčků

16.09.2014 17:45

Mezi dětmi, které prvního září nastoupily na hanušovickou základní školu, byli i noví prvňáci. Nástup do školy byl jistě pro každého významným životním krokem a stejně tak pro naše nejmenší žáčky, kteří se v doprovodu maminek, tatínků, babiček, dědečků a dalších příbuzných a známých shromáždili v 9 hodin v jídelně školy. Tam je čekal krátký program, ve kterém jim naši deváťáci ukázali, jak to může ve škole dopadnout, když se nebudou dostatečně připravovat a snažit. Během vystoupení deváťáků si noví prvňáčci zopakovali barvy, zazpívali si písničku, vyzkoušeli si, jak znají některé pohádky a také si zahráli krátkou hru. Potom jim byl přečten slib a následně byl každý budoucí žáček pasován na prvňáka základní školy Hanušovice. Věříme, že se dětem vítání líbilo a že na tento den budou ještě dlouho vzpomínat. 

 

PJ a Jo