Vítání nových prvňáků

06.09.2016 10:55

První zvonění přivítalo nové žáčky, tentokrát v indiánské vesnici, kde pod dohledem náčelníka a indiánských dívek plnili různé úkoly a následně byli přijati do kmene "Hanušošojů". Slavnostní přijetí do kmene spojení s pasováním na školáky proběhlo, jako již tradičně, ve školní jídelně, ve které celý "obřad" sledovali rodiče nových prvňáčků a pozvaní hosté, například starostka Hanušovic, zástupci Policie ČR a městské policie a také představitelé významných hanušovických firem. Po skončení přivítání se děti přesunuly do tříd, kde na ně čekaly uvítací balíčky. Následovalo ještě jedno přivítání od třídních učitelek, nezbytné organizační náležitosti a potom už se noví prňáčci vydali v doprovodu rodičů a jiných příbuzných domů, kde se mohli tešit na další dny, kdy jim začne už ta "pravá škola".

 

PJ a Jan