Zápis do první třídy školního roku 2020/21

01.04.2020 00:00

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

Vzhledem k neustále se měnící situaci v souvislosti s nákazou Covid-19 v České republice bude další postup následující:

  • Termín na osobní návštěvu školy, který byl stanoven na 15. 4. 2020 se odkládá na pozdější termín, které včas oznámíme.
  • Pokud jste informace o vašem dítěti poslali e-mailem, byli jste zadáni do naší databáze a v tuto chvíli máte vše vyřízené. Pouze v případě, že bychom v údajích, které jste nám poslali, našli nějaké nejasnosti, budeme vás kontaktovat emailem, nebo telefonicky.
  • V případě, že jste si byli ve čtvrtek 2. 4. 2020 ve škole pro složku s potřebnými formuláři, prosíme o jejich pečlivé vyplnění a vhození do schránky u hlavního vchodu do školy nejpozději do pátku 17. 4. 2020. V případě potřeby vás také budeme kontaktovat.
  • Připomínáme povinnost zákonných zástupců zažádat o přijetí do školy svých dětí kterým byl v loňském roce udělen odklad.
  • O dalším postupu v souvislosti s nástupem nových prvňáčků do školy budete včas informováni.

František Felner

ředitel školy