Základní škola a Mateřská škola Hanušovice, okres Šumperk

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Družina > Aktuality ŠD > Poslední dny před koncem školního roku jsme si zpestřili turistickým výletem

Poslední dny před koncem školního roku jsme si zpestřili turistickým výletem



Poslední dny před koncem školního roku si naše školní družina zpestřila turistickým výletem vlakem do Branné. Prošli jsme se po naučné stezce pod Ptačí planinou, která vede kolem říčky a lesními cestami se zajímavými zastaveními o místní přírodě. Po trase jsme potkali tažného koně, osvěžili jsme se v řece a také jsme se učili poznávat některé kvetoucí rostliny. Po příjemné vycházce si děti pochutnaly na zmrzlině a jiných dobrotách v místní cukrárně. Cestou zpět jsme prošli kolem Mariánského pramene a domů jsme se vraceli opět vlakem plní hezkých zážitků. Vycházka byla krásným spojením pohybu a poznávání přírody. Den se nám vydařil, počasí nám přálo a všichni si ho moc užili.
 
Za ŠD Lenka Zavadilová