Žáci IV. A se vydali na školní výchovně-vzdělávací výlet do Pevnost poznání v Olomouci. Na cestu jsme vyrazili vlakem a následně pokračovali tramvají, takže si děti procvičily i orientaci v dopravě a pravidla bezpečného cestování. V Pevnosti poznání na ně čekala řada zajímavých interaktivních expozic a aktivit, při kterých mohly objevovat svět vědy, techniky i přírody zábavnou formou. Výlet byl nejen poučný, ale také plný nových zážitků a společných objevů. A jak celý den viděly samy děti? Mrkněte....
TU s asistentkami
IČO: 60341807 | DS: gjjj6un
Hlavní 145
788 33 Hanušovice