Ve středu 10. června 2026 se žáci 1. tříd vydali na dlouho očekávaný výlet do Zoo Olomouc. Cestovali jsme vlakem, takže už samotná jízda byla pro mnohé velkým zážitkem. Během cesty panovala veselá nálada a všichni se těšili na zvířátka. Po příjezdu jsme se vydali na prohlídku areálu. Děti obdivovaly mnoho zajímavých zvířat, největší úspěch sklidil pavilon netopýrů a nákup suvenýrů. I přes nepříznivé počasí se nám výlet velmi vydařil a panovala výtečná nálada.
Učitelky a asistentky 1. tříd
IČO: 60341807 | DS: gjjj6un
Hlavní 145
788 33 Hanušovice